DUK

Kaip interneto tinklalapyje ieškoti veterinarijos gydytojų sąrašo?

Paspauskite ant nuorodos “Namai” > Nuorodoje “” pasirinkite gydytojo piktogramą > Pateiktame sąraše pasirinkite tinkamiausią veterinarijos gydytoją

 

Kaip interneto tinklalapyje užsiregistruoti gyvūnų augintojams/savininkams?

Viršuje, geltoname laukelyje pasirinkite “Registruotis”, taip pat paspaudę ant nuorodos “Registruotis” pasirinkite registraciją, kaip “Augintinio savininkas” > Užpildykite registracijos formą > Atsidarykite savo elektroninį paštą > Paspauskite ant gautos nuorodos, tam, kad galėtumėte patvirtinti savo prisijungimą > Užpildykite augintinio informaciją > Prisijunkite

Kaip galiu užregistruoti savo antrąjį augintinį?

Kaip galiu užregistruoti savo antrąjį augintinį?

Kaip galiu rezervuoti susitikimą su veterinarijos gydytoju?

Spauskite nuorodą “Namai” > Spauskite “Rezervuoti dabar” > Suraskite savo veterinarijos gydytoją sąraše > Spustelėkite “Rezervuoti susitikimą vaizdo konsultacijai” > Pasirinkite  vaizdo konsultacijos susitikimo laiką ir datą > Pasirinkite gyvūną > Pasirinkite laiką > Pradėkite rezervaciją > Pasirinkite paslaugas,  vaizdo konsultacijos susitikimo tipą ir vaizdo konsultacijos susitikimo priežastį > Įrašykite banko kortelės informaciją > Patikrinkite elektroninį paštą, laiške minima: “Jūsų rezervacija vaizdo konsultacijos susitikimui patvirtinta” > Eikite į vaizdo konsultacijų erdvę interneto tinklalapyje > Pradėkite vaizdo konsultaciją su veterinaru

Ar galiu naudotis VET FOR CALL paslaugomis skubiems atvejams?

Ne, VET FOR CALL internetinė platforma nėra skirta skubiems atvejams. Jei naudositės ar kreipsitės skubiais atvejais VET FOR CALL nebus atsakinga ir atsakomybės neprisiims.

Kokiais atvejais galiu naudotis VET FOR CALL paslaugomis?

Galite naudotis VET FOR CALL paslaugomis  pagal savo registruoto veterinarijos gydytojo pasiūlymą arba konsultuotis, kai  nereikia fizinio buvimo, pavyzdžiui, receptų pildymui, mitybos konsultacijoms, konsultacijoms po operacijos ir t. t.

Kokia yra veterinarijos paslaugų kaina?

Paslaugų kaina yra tokia, kurią matote prie veterinarų teikiamų paslaugų. Atminkite, kad Jūsų matomos išlaidos yra tokios, kokios nurodytos, ir išsiregistravimo metu nėra jokių papildomų / paslėptų mokesčių.

Ar galiu rinktis veterinarijos gydytojus iš kitų Lietuvos miestų?

Taip, žinoma, galite konsultuotis su bet kuriuo veterinarijos gydytoju

Jeigu mano veterinarijos gydytojas negalės diagnozuoti problemos internetu, kas nutiks mano apmokėjimui?

Atkreipkite dėmesį, kad nurodytos paslaugos yra teikiamos tik internetu. Sveikatos problemos, kurioms reikalinga fizinė apžiūra, NEGALI būti diagnozuotos internetu. Prašome naudotis VET FOR CALL, įsidėmėjus šią informaciją.

Iš elektroninio pašto paskyros pasirinkau eiti į konsultacijų erdvę, rodo, kad konsultacijos laikas baigėsi ir nebegalioja. Ką turėčiau daryti dabar?

Prašome pasitikrinti ar esate prisijungęs interneto tinklalapyje. Prisijunkite,  grįžkite į elektroninį paštą ir bandykite jungtis į konsultacijų erdvę. Neprisijungę interneto tinklalapyje, negalite konsultuotis su veterinarijos gydytoju.

Ar mano augintinio sveikatos istorija bus išsaugota ir atitinkamai atnaujinta?

Taip. Jūsų augintinio sveikatos istorija bus atnaujinama automatiškai po kiekvienos konsultacijos, o veterinarijos gydytojo išrašytas vaistų receptas bus matomas ir kitos konsultacijos metu.