Vet

152

Introduction

Esu veterinarijos gydytoja Diana Šadurskienė. Esu baigusi studijas LSMU veterinarijos akademijoje, kur įgijau magistro laipsnį. Veterinarinės gydomosios praktikos turiu virš 22 m. Taip pat specializuojuosi smulkių gyvūnų (šunų, kačių, šeškų, graužikų) vidaus ir odos ligų gydyme bei chirurgijoje. Konsultuoju mitybos ir grumingo klausimais.
Nuolat tobulinu profesines žinias dalyvaudama seminaruose, kongresuose, bei bendradarbiaudama su veterinarijos klinikomis bei kitomis gyvūnų įstaigomis.

Languages

  • Lithuanian
  • Russian

Experience

veterinarijos gydytoja Oct 2008 - To Date UAB AD Letenele

Services

Konsultacija (In Appointment) 18.75 Visit

Suteikiu išsamią apžiūrą bei konsultacija smulkių gyvūnų augintinių (šunys, katės, graužikai, šeškai) vidaus ir odos ligų profilaktikos, mitybos klausimais, taip pat patariu ir konsultuoju prieš įsigyjant augintinį. Paskiriamas preliminarus gydymo planas ar nurodomi tolimesni numatomi tyrimai siekiant išsiaiškinti ligos priežastis.

Recepto išrašymas (In Appointment) 6.25 Visit

Konsultacija dėl kelionės su gyvūnais (In Appointment) 12.50 Visit

Kelionės su gyvūnais: ( konsultacija, kurios metu išvardinami reikalavimai kelionei, apytiksliniai kaštai veterinarijos skiepams bei kitoms procedūroms, įvertinamos galimybės ir poreikis pasiruošti kelionei)